TOP LATEST FIVE کارشناس خودرو URBAN NEWS

Top latest Five کارشناس خودرو Urban news

Top latest Five کارشناس خودرو Urban news

Blog Article

خودروهای دنده اتومات نیز سیستم گیربکی و توربو بسیار پیچیده‎ای دارد. حسگرهای هیدرولیکی و مکانیکی گران قیمت آن موجب دشده تا کارشناسی دقیق‌تری برای بررسی خودرو لازم باشد.

خودرو۴۵ شرکتی است که در زمینه خرید و فروش ماشین دست دوم و کارکرده فعالیت می‌کند. این شرکت شعبه‌هایی در تهران (شیخ بهایی، جنت‌آباد، هنگام، پونک، هروی، چیتگر، تهرانسر، خانی‌آباد، پیروزی)، کرج (خیابان چالوس، گوهردشت)، اصفهان (بلوار چمران)، آمل (بلوار بسیج)، اردبیل (میدان جانبازان)، اهواز (زیتون کارمندی)، بابل (بلوار بسیج)، ساری (بلوار آزادی)، شیراز (بلوار امیرکبیر، حدادی)، قائم‌شهر (بلوار آزادی)، گرگان (بلوار کاشانی)، مشهد (میدان حر)، یزد (شهرک دانشگاه) و تبریز (خیابان ولی‌عصر جنوبی) دارد.

همه‌چیز درباره روش شارژ انواع خودروهای هیبریدی فروردین ۸, ۱۴۰۳ تعمیر و نگهداری خودرو

به طور کلی، استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای تشخیصی برای کارشناسان خودرو بسیار مهم هستند.

همانطور که می‌دانید خودروها دارای دو بیمه‌نامه اصلی به نام بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند.اگر قصد دارید بیمه‌ی بدنه را برای خودروی خود خریداری کنید، باید بدانید که قبل از تنظیم، بیمه‌نامه کارشناس بیمه خودروی شما را بازدید کرده و سلامت آن را می‌سنجد.

کارشناس قادر است با استفاده از آهن‌ربا، آسیب دیده بودن یا نبودن خودرو را مشخص کند.

یکی از با اهمیت‌ترین بخش‌هایی که خبره بودن یک کارشناس را نشان می‌دهد کارشناسی بدنه خودرو است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به چاره یاب هوشمند سانا (آچاره) است.

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو یاد می‌گیرید با مقایسه شماره روی شاسی با شماره خودرو، به اصالت بدنه پی ببرید. توجه داشته باشید هیچ‌گاه نمی‌توان شماره شاسی را به‌صورت دستی بر روی بدنه حک کرد؛ چراکه کارخانه استانداردهایی دارد که نمی‌توان آنها را جعل کرد.

فروشنده با مراجعه به کارشناس فنی و دریافت برگه سلامت، در واقع مهر تاییدی بر اصالت و اعتبار وسیله نقلیه خود می‌زند. همچنین قیمت منصفانه‌ای کارشناس خودرو که به وسیله کارشناس خودرو تعیین می‌شود، بر اساس مشخصات و عملکرد ماشین است و خریدار هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای برای مخالفت و چانه‌زنی با آن ندارد.

در کارشناسی خودرو، وضعیت بدنه، ستون‌های ماشین، و گزارشات صافکاری و رنگ بدنه ماشین مشخص می‌شود. کارشناسی ماشین اجباری نیست اما توصیه می‌شود در هنگام خرید ماشین کار کرده، حتما از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید تا ارزش ماشین مشخص و اگر ایرادی دارد، برملا شود.

بیمه بدنه خودرو صفر را چگونه بخریم؟ پوشش‌های بیمه بدنه ماشین صفر

در حقیقت اگر خودرویی حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب دیده باشد، آن ایمنی و استحکام اولیه را نداشته و نمی‌توان آن را خودروی خوبی برای خرید درنظر گرفت.

Report this page